Przeglądanie i usuwanie obrazów w sekwencji

Oglądanie obrazów w sekwencji
Usuwanie obrazów w sekwencji

Oglądanie obrazów w sekwencji

Obrazy rejestrowane w sposób ciągły są zapisywane jako sekwencja.
Pierwsze zdjęcie w sekwencji jest używane jako kluczowe zdjęcie reprezentujące sekwencję podczas wyświetlania w trybie widoku pełnoekranowego lub widoku miniatur (ustawienie domyślne). Aby wyświetlić obrazy w sekwencji, naciśnij przycisk.

Operacje w trybie odtwarzania pełnoekranowego

FunkcjonowaćOperacja
Powiększ obrazPrzesuń dźwignię zoomu w kierunku ( ).
Powiększenie odtwarzania
Zmień wyświetlany obrazObróć wybierak wielofunkcyjny lub naciśnij .
Wyświetl obrazy, które nie są zawarte w sekwencjiNaciskać aby powrócić do ekranu głównego obrazu.

Uwagi dotyczące opcji wyświetlania sekwencji

 • Zdjęcia zarejestrowane aparatami innymi niż ten aparat nie mogą być wyświetlane w sekwencji.
 • Jeśli liczba sekwencji zapisanych na karcie pamięci w aparacie przekracza 1000, zdjęć zarejestrowanych później nie można wyświetlić jako sekwencji. Usuń sekwencje lub włóż nową kartę pamięci. Jednak nawet jeśli usuniesz sekwencje, obrazy, które nie były zawarte w sekwencji podczas ich przechwytywania, nie mogą być wyświetlane jako sekwencja.

Wyświetlanie obrazów w sekwencji

 • Aby wyłączyć wyświetlanie sekwencji, wybierz menu odtwarzania [ Wyświetlanie sekwencji ] [ Pojedyncze zdjęcia ].
 • Gdy menu odtwarzania [ Wyświetlanie sekwencji ] jest ustawione na [ Tylko kluczowe zdjęcie ], obrazy w sekwencji nie mogą być wyświetlane jako miniatury.

Opcje menu odtwarzania dostępne podczas korzystania z sekwencji

 • Gdy obrazy w sekwencji są wyświetlane w trybie odtwarzania pełnoekranowego, naciśnij przycisk, aby wybrać funkcje w menu odtwarzania.
  Menu odtwarzania
 • Jeśli menu odtwarzania [ Wyświetlanie sekwencji ] jest ustawione na [ Tylko kluczowe zdjęcie ] i rozpoczniesz [ Pokaz slajdów ], gdy wyświetlane są obrazy w sekwencji, obrazy z tej grupy będą odtwarzane w kolejności. Jeśli rozpoczniesz [ Pokaz slajdów ], gdy wyświetlane są obrazy inne niż te w sekwencji, zostaną wyświetlone tylko kluczowe obrazy sekwencji.
 • Jeśli naciśniesz gdy wyświetlane jest kluczowe zdjęcie, następujące ustawienia można zastosować do wszystkich zdjęć w sekwencji:
  • Oznacz do przesłania, Chroń

Usuwanie obrazów w sekwencji

Kiedy (usuń) zostanie naciśnięty w przypadku zdjęć w sekwencji, usuwane zdjęcia różnią się w zależności od sposobu wyświetlania sekwencji.