Kaamera “C” püsivara versiooniga 1.30 saadaolevaid uusi funktsioone kirjeldatakse allpool.

Fookuspunkti valiku kiirus (C 1.20 ja uuemad)

Kohandatud seadistusele a17 [ Focus point options ] on lisatud suvand [ Focus point selection speed ]. Kiiruse, millega pildiotsijaga pildistamisel fookuspunkte saab tsüklistada, hoides all alamvalijat või 1 , 3 , 4 või 2 mitmikvalijal, saab valida [ Tavaline ], [ Kõrge ] ja [ Eriti kõrge ] hulgast.

Kokkupuute hooldus (C 1.30 ja hilisemad)

Uus valik [ Keep exp. kui f/ muutub ], on lisatud kohandatud sätete menüüsse positsioonile b8. Särirežiimis M võivad sellised toimingud nagu teise avavahemikuga objektiivi vahetamine, kui pildistamismenüüs [ ISO tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ] on valitud [ Off ], võivad põhjustada soovimatuid ava muutusi ja sellest tulenevalt ka kokkupuutele. Muu valiku kui [ Särituse hooldus väljas ] valimine [ Keep exp. kui f/ muutub ] võimaldab kaameral reguleerida säriaega või ISO-tundlikkust, et hoida säritust konstantsena.

  • Särituse säilitamine hoiab kokkupuute püsivana ka siis, kui:

    • reguleerige suumimist suumobjektiividel, millel on erinevad maksimaalsed avad minimaalse ja maksimaalse suumi korral,

    • ühendage telekonverter või

    • muutke mikroobjektiivi kasutades pildistamiskaugust.

  • Ava muutuste kompenseerimiseks muudetud sätte saab valida [ Säriaeg ] ja [ ISO tundlikkus ] hulgast. Särituse hoolduse keelamiseks valige [ Särituse hooldus väljas ].

  • Olenevalt objektiivist ja võttetingimustest ei pruugi kaamera mõnikord säritust konstantsena hoida.

  • Särituse hooldus pole filmide puhul saadaval.

Pildistamisfunktsioonide meeldetuletamine (C 1.20 ja uuemad)

Kohandatud seadistusele f3 [ Kohandatud juhtnupud ] on lisatud element [ Recall shooting functions (hold) ]. Selle rolli määramine juhtelemendile võimaldab teil meelde tuletada varem salvestatud väärtusi selliste sätete jaoks nagu särirežiim ja mõõtmine, vajutades nupule üks kord pildiotsijaga pildistamise ajal. Varasemaid väärtusi saab taastada, vajutades juhtnuppu teist korda.

  • Nupu vajutamisel meeldetuletavate sätete valimiseks tõstke esile [ Recall shooting functions (hold) ] ja vajutage 2 . Saadaolevaid üksusi ja valikuid jagatakse enamasti funktsiooniga [ Recall shooting functions ]. Erandiks on [ AF-ON ] jaoks valitud suvand, mida ei saa salvestada kasutades [ Recall shooting functions (hold) ].

  • Säritusrežiimi indikaatorid pildiotsijas ja ülemises juhtpaneelis vilguvad, kui tagasikutsutud sätted kehtivad.

  • Pärast sätete meeldetuletamist saate säriaega ja ava reguleerida käsuvalikute abil.

    • Režiimi P reguleerimine toimub paindliku programmi abil.

    • Kui kohandatud sätte b4 [ Lihtne särituse kompensatsioon ] jaoks on valitud mõni muu suvand peale [ Off ], saab särikompensatsiooni reguleerida käsuvaliku skaalat pöörates.

  • Tingimused, mille korral sätteid ei saa salvestada ega tagasi kutsuda, on samad, mis [ Reall shooting functions ] puhul.

  • [ Pildistamise funktsioonide tagasikutsumine (hoidmine) ] saab määrata järgmistele nuppudele: [ Eelvaate nupp ], [ Nupp Fn1 ], [ Nupp Fn2 ], [ Fn nupp vertikaalseks pildistamiseks ], [ Nupp AF-ON ], [ Alamvalija keskus ], [ AF-ON nupp vertikaalseks pildistamiseks ], [ Filmi salvestamise nupp ] või [ Objektiivi teravustamise funktsiooni nupud ].

Uus alamvalijakeskuse valik (C 1.20 ja uuemad)

Kohandatud sätete menüüsse asendis f13 on lisatud uus valik [ Prefer sub-selector center ]. Kuigi vaikesätete korral ei saa alamvalijat kasutada fookuspunkti positsioneerimiseks, kui keskpunkti on vajutatud, võimaldab [ Väljas ] suvandi [ Eelistage alamvalija keskpunkti ] valimine keskpunkti hoida ja fookuspunkti siiski positsioneerida, vajutades alam- valija üles, alla, vasakule või paremale.

  • See võimaldab teil positsioneerida fookuspunkti, kasutades samaaegselt alamvalija keskosa funktsioonis Kohandatud säte f3 [ Kohandatud juhtnupud ] > [ Alamvalija keskpunkt ]. Eriti tähelepanuväärne on see, et kui [ AF-area mode ] on määratud alamvalija keskele, saate nüüd hoida alamvalija keskosa, et ajutiselt AF-ala režiime vahetada, kaotamata fookuspunkti valimise võimalust. .

Automaatse iseteravustamise peenhäälestus (C 1.11 ja uuemad)

Suumobjektiivide jaoks kuvatud viip jaotise „Automaatse iseteravustamise peenhäälestus” ( Auto AF Fine-Tuning ) 4. sammus on muutunud. Nupu X vajutamine naaseb nüüd otse dialoogiaknasse, kus saate valida ülejäänud suumiasendi ([ WIDE ] või [ TELE ]).

Oli

Pärast automaatse teravustamise peenhäälestamist kas maksimaalse nurga või maksimaalse suumi jaoks peate protseduuri korrata ülejäänud üksuse jaoks. Vajutage nuppu X , valige [ Olemasoleva objektiivi väärtus ülekirjutamine ] ja korrake samme 2 kuni 4.

On Praegu

Pärast iseteravustamise peenhäälestamist kas maksimaalse nurga või maksimaalse suumi jaoks vajutage nuppu X ja valige ülejäänud suumiasend ([ WIDE ] või [ TELE ]). Valitud üksuse automaatse peenhäälestuse lõpuleviimiseks korrake samme 3 ja 4.

Riba valik (C 1.10 ja uuemad)

Kasutajad saavad nüüd valida valitud SSID jaoks sagedusala (2,4 GHz või 5 GHz), kui nad ühendavad D6-ga ühendatud juhtmevaba WT-6 saatja kaudu traadita võrku. Valitud sagedusaladel töötavate võrkudega ühenduse loomiseks tehke järgmist.

  1. Avage häälestusmenüüs [ Wired LAN/WT ] > [ Options ] > [ Router Frequency band ] ja valige ruuteri sagedusriba.
    • Valige [ 2,4 GHz ] või [ 5 GHz ], et luua ühendus ainult valitud sagedusalas töötavate võrkudega.

    • Valige [ 2,4 GHz/5 GHz ], et luua ühendus mõlemal sagedusalal töötavate võrkudega.

  2. Avage häälestusmenüüs [ Wired LAN/WT ] > [ Network settings ] ja valige [ Create profile ].
  3. Valige [ Ühendusviisard ].
  4. Valige ühenduse tüüp ja andke profiilile nimi.
  5. Kui teil palutakse valida ühendusviis, valige [ Otsi traadita võrku ].
    • Kaamera otsib läheduses aktiivseid võrke ja loetleb nende SSID-d.

    • Loendis kuvatakse ainult võrgud, mis töötavad [ Ruuteri sagedusala ] jaoks valitud sagedusalas või sagedusaladel. Riba on loetletud võrgu SSID kõrval.

    • Kui valite [ 2,4 GHz/5 GHz ], kui ühendate juhtmevaba ruuteriga, mis töötavad mõlemal sagedusalal, kuvab kaamera traadita saatja tuvastatud sagedusalas või sagedusalades olevad SSID-d.

  6. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid.
    • Kaamera saab valitud võrguga ühenduse luua, kui seadistamine on lõpetatud.

    • Kui ühendus on loodud, kuvatakse ekraanil [ Wired LAN/WT ] praeguse võrgu riba.