Ja kameras piederumu pieslēgvietā ir uzstādīta zibspuldze SB-5000 un tai ir piešķirta radio zibspuldžu vadības galvenās zibspuldzes funkcija, saderīgas tālvadības zibspuldzes var vadīt, izmantojot bezvadu tālvadības ierīces WR-R10 izstarotos radio signālus (radio AWL).

Bezvadu savienojuma izveidošana

Iekams lietot radio AWL, izveidojiet bezvadu savienojumu starp WR-R10 un tālvadības zibspuldzēm.

WR-R10

Noteikti atjauniniet WR-R10 aparātprogrammatūru līdz jaunākajai versijai; informāciju par aparātprogrammatūras atjaunināšanu skatiet jūsu reģiona Nikon tīmekļa vietnē.

  1. C: pievienojiet WR-R10.

    Pievienojiet kamerai ierīci WR-R10. Plašāku informāciju skatiet WR-R10 piegādes komplektā iekļautajā dokumentācijā.

  2. C: izvēlieties kanālu.

    Iestatiet ierīces WR-R10 kanālu atlasītāju uz vajadzīgo kanālu.

  3. C: izvēlieties saiknes režīmu.

    Izpildiet iestatīšanas izvēlnes vienumu secību Wireless remote (WR) options (Bezvadu tālvadības (WR) opcijas) > Link mode (Saiknes režīms) (0 Wireless remote (WR) options (Bezvadu tālvadības (WR) opcijas)) un atlasiet kādu no šādām opcijām:

    • Pairing (Pārošana): sapārojiet tālvadības zibspuldzes ar ierīci WR-R10.
    • PIN: izveidojiet kameras un tālvadības zibspuldžu savienojumu, izmantojot četru ciparu PIN kodu.

  4. f: Izveidojiet bezvadu savienojumu.

    Iestatiet tālvadības zibspuldzēm radio AWL tālvadības režīmu un iestatiet ierīcēm 2. darbībā atlasīto kanālu; pēc tam sapārojiet katru tālvadības ierīci ar WR-R10 atbilstoši 3. darbībā atlasītajai opcijai:

    • Pairing (Pārošana): tālvadības ierīcē palaidiet pārošanu un nospiediet WR-R10 pārošanas pogu. Pārošana ir pabeigta, kad LINK lampiņas WR-R10 un zibspuldzē mirgo oranžā un zaļā krāsā; kad ir izveidots savienojums, tālvadības zibspuldzes lampiņa LINK degs ar zaļu gaismu.
    • PIN: izmantojiet tālvadības zibspuldzes vadības elementus, lai ievadītu 3. darbībā atlasīto PIN kodu. Kad ir izveidots savienojums, LINK lampiņa uz tālvadības ierīces iedegsies ar zaļu gaismu.

Atkārtota savienošana

Kamēr kanāls, saiknes režīms un citi iestatījumi ir nemainīgi, atlasot tālvadības režīmu, WR-R10 automātiski savienosies ar iepriekš sapārotām zibspuldzēm; šajā gadījumā 2. līdz 4. darbību var izlaist. Kad ir izveidots savienojums, LINK lampiņa degs ar zaļu gaismu.

Fotogrāfiju uzņemšana

Tālvadības ierīču iestatījumi jāregulē, izmantojot katras ierīces vadības elementus. Sīkāku informāciju skatiet zibspuldžu rokasgrāmatās.

  1. C: noregulējiet galvenās zibspuldzes iestatījumus.

    Izmantojot galvenās zibspuldzes vadības elementus, izvēlieties galvenās zibspuldzes režīmu un līmeni.

  2. C: noregulējiet tālvadības zibspuldžu iestatījumus.

    Izmantojot galvenās zibspuldzes vadības elementus, izvēlieties tālvadības zibspuldžu režīmu un līmeni katrai grupai.

  3. f: grupējiet tālvadības zibspuldzes.

    Izvēlieties grupu (A – F) katrai no tālvadības zibspuldzēm. Galvenā zibspuldze var kontrolēt līdz 18 zibspuldzēm jebkādā kombinācijā.

  4. C/f: kadrējiet uzņēmumu.

    Kadrējiet uzņēmumu un izkārtojiet zibspuldzes. Sīkāku informāciju skatiet zibspuldžu piegādes komplektā iekļautajā dokumentācijā. Kad zibspuldzes ir izkārtotas, veiciet uzplaiksnījuma pārbaudi un pārliecinieties, ka visas zibspuldzes darbojas pareizi.

  5. C/f: Uzņemiet fotogrāfijas.

    Kad visas zibspuldzes ir gatavas, kameras skatu meklētājā vai zibspuldzes informācijas displejā iedegsies zibspuldzes gatavības indikators.

    Nospiežot i pogu, zibspuldzes informācijas displejā ir iespējams apskatīt arī radiovadāmo zibspuldžu statusu.

Zibspuldzes kompensācija

Zibspuldzes kompensācijas vērtība, kas atlasīta, izmantojot M (Y) pogu un grozāmo apakškomandu pārslēgu, tiek pievienota bezvadu zibspuldzes opciju izvēlnē atlasītajām zibspuldzes kompensācijas vērtībām. Ja galvenajai zibspuldzei vai tālvadības zibspuldzēm TTL vai qA režīmā atlasītā zibspuldzes kompensācijas vērtība nav ±0, vadības panelī un skatu meklētājā tiek parādīta Y ikona.