Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Fotografēšana ( b režīms)

b (automātiskais) režīms var izmantot vienkāršai, “norādi un fotografē” fotografēšanai.

Lēcas ar ievelkamām mucām

Lēcas ar ievelkamu cilindru pirms lietošanas ir jāpagarina. Pagrieziet tālummaiņas gredzenu, kā parādīts attēlā, līdz objektīvs ar klikšķi nofiksējas vietā izbīdītā pozīcijā.

  1. Izvēlieties fotoattēlu režīmu, pagriežot fotoattēlu/video atlasītājs uz C

  2. Turot nospiestu režīma ciparripas bloķēšanas atbrīvošanu kameras augšpusē, pagrieziet režīma ciparripu uz AUTO ( b ).

  3. Sagatavojiet kameru.

    Turot rokturi labajā rokā un ar kreiso roku turot kameras korpusu vai objektīvu, saspiediet elkoņus pret krūšu malām.

    Ainavas (plašā) orientācija

    Portreta (garuma) orientācija

  4. Ierāmējiet fotogrāfiju.

    Kadrējiet savu objektu uzņemšanas displejā.

    • Kameras atklātās cilvēku sejas tiek identificētas ar baltu apmali, kas norāda fokusa punktu. Ja kamera nosaka objekta acis, fokusa punkts parādīsies virs vienas vai otras acs.

  5. Lai fokusētu, nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei (ti, viegli nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu, apstājoties, kad tā ir nospiests līdz pusei ).

    • Fokusa punkts tiks parādīts zaļā krāsā, kad objekts ir fokusā.
    • AF palīggaismotājs var iedegties, lai atvieglotu fokusa darbību, ja objekts ir slikti apgaismots.
    • Varat arī fokusēties, nospiežot AF-ON pogu.

    • Ja kamera nespēj fokusēties, ārpusfokusa indikators mirgos sarkanā krāsā.

    • Fokusa punkts kļūs zaļš, ja kamera spēj fokusēties pēc cilvēka portreta objekta sejas vai acu noteikšanas. Ja kamera nespēj fokusēties, fokusa punkts mirgos sarkanā krāsā.

  6. Neatceļot pirkstu no aizvara atbrīvošanas pogas, nospiediet pogu līdz galam lai uzņemtu attēlu.

AF palīggaismotājs

Neaizsedziet AF palīggaismotāju, kamēr tas ir izgaismots.

Brīdinājumi: Fotografēšana

  • Uzņemšanas displejā varat pamanīt tālāk norādīto. Šīs parādības būs redzamas arī visos fotoattēlos, kas uzņemti ar kameru:
    • mirgošana vai joslas ainās, ko apgaismo tādi avoti kā dienasgaismas spuldzes, dzīvsudraba tvaiku vai nātrija spuldzes,
    • izkropļojumi kustības laikā (var tikt izkropļoti atsevišķi objekti, piemēram, vilcieni vai automašīnas, kas lielā ātrumā brauc cauri kadram, vai viss kadrs var izskatīties izkropļots, kad kamera tiek panoramēta horizontāli),
    • robainas malas, krāsu malas, muarē vai spilgti plankumi, vai
    • spilgti apgabali vai joslas sižetos, ko apgaismo mirgojošas zīmes un citi neregulāri gaismas avoti, vai kad objektu īslaicīgi apgaismo stroboskops vai cits spilgts, īslaicīgs gaismas avots.
  • Ņemiet vērā, ka, izmantojot pogu X , lai tuvinātu skatu caur objektīvu, var parādīties trokšņi (nejauši izvietoti spilgti pikseļi, migla vai līnijas) un negaidītas krāsas.
  • Fotografēšanas laikā nevērsiet kameru pret sauli vai citiem spēcīgiem gaismas avotiem. Šī piesardzības pasākuma neievērošana var izraisīt kameras iekšējās shēmas bojājumus.

Atmiņas kartes piekļuves lampiņa

Fotoattēla ierakstīšanas laikā iedegsies atmiņas kartes piekļuves indikators. Neizņemiet atmiņas karti vai akumulatoru.

Pieskāriena aizvars

Varat arī uzņemt fotoattēlu, pieskaroties monitoram. Pieskarieties objektam, lai fokusētu, un paceliet pirkstu, lai atbrīvotu aizvaru ( 0 Touch Shutter ).

Tālummaiņas izmantošana fotoattēla režīmā

Lai fotoattēla režīmā tuvinātu displeju (maksimāli līdz aptuveni 16×), nospiediet pogu X

  • Izmantojiet X un W ( Q ) pogas, lai tuvinātu un tālinātu.
  • Displeja apakšējā labajā stūrī parādīsies navigācijas logs, kurā parādīts pašlaik redzamais apgabals.
  • Izmantojiet kursortaustiņu, lai ritinātu uz kadra apgabaliem, kas nav redzami monitorā.