oynatma yakınlaştırma

Tam çerçeve izlemede görüntülenen fotoğrafları yakınlaştırmak için X veya J düğmesine basın. [ DX (24×16) ] biçimli görüntüler Büyük için yaklaşık 21×, Orta için 16× veya Küçük için 10× kadar yakınlaştırılabilir.

Oynatma yakınlaştırmasını kullanma

İleTanım
Yaklaştır, uzaklaştır
  • Yakınlaştırmak için X düğmesine basın veya uzatma hareketlerini kullanın.
  • Uzaklaştırmak için W ( Q ) tuşuna basın veya kıstırma hareketlerini kullanın.

Yakınlaştırma oranı değiştirildiğinde bir gezinme penceresi görüntülenir ve şu anda görünen alan sarı bir kenarlıkla gösterilir. Gezinme penceresinin altındaki bir çubuk, yakınlaştırma oranını gösterir ve 1: 1'de yeşile döner. Navigasyon penceresi birkaç saniye sonra ekrandan silinir.
Resmin diğer alanlarını görüntüleyinGörüntünün monitörde görünmeyen alanlarını görüntülemek için çoklu seçiciyi veya kaydırma hareketlerini kullanın. Çerçevenin diğer alanlarına hızla ilerlemek için çoklu seçiciyi basılı tutun.
Yüzleri seçinYakınlaştırma sırasında algılanan yüzler, gezinme penceresinde beyaz kenarlıklarla gösterilir. Diğer yüzleri görüntülemek için alt ayar kadranını çevirin veya ekran kılavuzuna dokunun.
Diğer resimleri görüntüleYakınlaştırma oranını değiştirmeden diğer fotoğraflarda aynı konumu görüntülemek için ana ayar kadranını çevirin (bir videonun seçilmesi yakınlaştırmayı iptal eder). Ekranın alt kısmındaki e veya f simgesine dokunarak diğer fotoğrafları da görüntüleyebilirsiniz.
Çekim moduna çıkışÇıkmak için deklanşöre yarım basın veya K düğmesine basın.
Menüleri görüntüleMenüleri görüntülemek için G düğmesine basın.