Picture Control Ayarla

 1. G düğmesi
 2. C fotoğraf çekimi menüsü

Sahneye veya yaratıcı amacınıza göre yeni fotoğraflar için görüntü işleme (“Picture Control”) seçeneklerini belirleyin. Daha fazla bilgi için, " i menüsü"ndeki "Picture Control'ü Ayarla" bölümüne bakın (Picture Control'ü Ayarla ).

Picture Control'lerini menülerden değiştirme

Mevcut ön ayarlı veya özel Picture Control'ler, sahneye veya kullanıcının yaratıcı amacına uyacak şekilde değiştirilebilir.

 1. Bir Picture Control seçin.

  Picture Control listesinde istenen Picture Control'ü vurgulayın ve 2 düğmesine basın.
 2. Seçilen Picture Control'ü düzenleyin.
  • Ayarları vurgulamak için 1 veya 3 düğmesine basın (Picture Control ayarları ). 1'lik artışlarla bir değer seçmek için 4 veya 2 basın veya 0,25'lik artışlarla bir değer seçmek için alt-ayar kadranını döndürün.
  • Mevcut seçenekler seçilen Picture Control'e göre değişir.
  • Dengeli [ Keskinleştirme ], [ Orta aralıkta keskinleştirme ] ve [ Netlik ] düzeylerini hızla ayarlamak için [ Hızlı keskinleştirme ] öğesini vurgulayın ve 4 veya 2 düğmesine basın.
  • Herhangi bir değişiklikten vazgeçmek ve varsayılan ayarlardan baştan başlamak için O düğmesine basın.
 3. Değişiklikleri Kaydet ve Çık.
  Değişiklikleri kaydetmek için J düğmesine basın.

i menüsü

 • i menüsünde Picture Control'leri seçmek için [ Picture Control Ayarla ] öğesini vurgulayın ve J düğmesine basın.
 • Bir Picture Control seçmek için 4 ve 2 basın ve Picture Control ayarlarını görüntülemek için 3 basın. Herhangi bir değişikliğin etkisi ekranda önizlenebilir.

[ Picture Control'ü Yönetin ]

Mevcut Picture Control'lerinde yapılan değişiklikler, fotoğraf çekimi menüsündeki veya video kayıt menüsündeki [ Picture Control'ü Yönet ] öğesi kullanılarak kaydedilebilir ve daha sonra bir bellek kartına kopyalanıp uyumlu yazılımda kullanılabilen veya aynı cihazın kameraları arasında paylaşılabilen özel Picture Control'ler oluşturulabilir. aynı model