Taşınabilir şarj cihazları (güç bankaları)

Kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için taşınabilir şarj cihazları kullanılabilir. Aşağıdaki tablo test edilmiş ve kullanımı onaylanmış taşınabilir şarj cihazlarını, her bir cihazla çekilebilecek yaklaşık çekim sayısı ve fotoğraf makinesi pilinin yaklaşık şarj edilme sayısıyla birlikte listeler.

Üretici firmaModel numarasıAtış sayısı 1Ücret sayısı 2
AnkerPowerCore III Elit 25600 87W27908
  1. Kamera ve Görüntüleme Ürünleri Birliği (CIPA) standardı. [ Yalnızca vizör ] monitör modu için seçilir. Aşağıdaki test koşullarında bir NIKKOR Z DX 16–50mm f/3.5-6.3 VR lens ile 23 °C /73,4 °F (±2 °C /3,6 °F ) sıcaklıkta ölçülmüştür: her 30 saniyede bir varsayılan ayarlarda çekilmiş bir fotoğraf . "Çekim sayısı", tam şarjlı bir pille (EN-EL25) bir kameraya güç sağlamak için tam şarjlı bir taşınabilir şarj cihazı kullanılarak yapılabilen çekim sayısıdır.
  2. Fotoğraf makinesi pilinin (EN-EL25) taşınabilir bir şarj cihazı kullanılarak tam olarak şarj edilebilme sayısı.
  • Kullanım hakkında bilgi için taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen belgelere bakın.
  • Cihazı kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanırken, taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen iki Type-C konektörlü bir USB kablosu kullanın.
  • Taşınabilir şarj cihazlarıyla ilgili güncel bilgiler, üreticilerin web sitesinde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülke veya bölgeye göre değişebilir.