Taşınabilir şarj cihazları (güç bankaları)

Taşınabilir şarj cihazları, kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanılabilir. Aşağıdaki tabloda, her bir cihazla birlikte çekilebilecek yaklaşık çekim sayısı ve fotoğraf makinesi pilinin yaklaşık olarak kaç kez şarj edilebileceği ile birlikte kullanım için test edilmiş ve onaylanmış taşınabilir şarj cihazları listelenmektedir.

Üretici firmaModel numarasıÇekim sayısı 1Masraf sayısı 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87W27908
  1. Kamera ve Görüntüleme Ürünleri Derneği (CIPA) standardı. [ Yalnızca vizör ] monitör modu için seçildi. Aşağıdaki test koşulları altında bir NIKKOR Z DX 16–50mm f/3.5–6.3 VR objektifle 23 °C /73.4 °F (±2 °C /3.6 °F ) sıcaklıkta ölçülmüştür: her 30 saniyede bir varsayılan ayarlarda çekilmiş bir fotoğraf . "Çekim sayısı", pili tam dolu ( EN-EL25 ) bir fotoğraf makinesine güç sağlamak için tam şarjlı taşınabilir şarj cihazı kullanılarak yapılabilecek çekim sayısıdır.
  2. Fotoğraf makinesi pilinin ( EN-EL25 ) tam şarjlı taşınabilir bir şarj cihazı kullanılarak tam olarak şarj edilme sayısı.
  • Kullanım hakkında bilgi için taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen belgelere bakın.
  • Cihazı kameraya güç sağlamak veya kamera pilini şarj etmek için kullanırken, taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen iki Type-C konektörlü bir USB kablosu kullanın.
  • Taşınabilir şarj cihazları ile ilgili güncel bilgiler, üreticilerin web sitesinde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülke veya bölgeye göre değişebilir.