Taşınabilir şarj cihazları (güç bankaları)

Taşınabilir şarj cihazları kameraya güç vermek veya kamera pilini şarj etmek için kullanılabilir. Aşağıdaki tablo, kullanım için test edilmiş ve onaylanmış taşınabilir şarj cihazlarını, her bir cihaz kullanılarak çekilebilecek yaklaşık çekim sayısı ve fotoğraf makinesi pilinin yaklaşık şarj edilme sayısıyla birlikte listeler.

Üretici firmaModel numarasıÇekim sayısı 1Ücret sayısı 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87WYaklaşık. 2840 çekim (EN-EL25a kullanıldığında)
Yaklaşık. 2790 çekim (EN-EL25 kullanıldığında)
Yaklaşık. 6 kez (EN-EL25a kullanıldığında)
Yaklaşık. 8 kez (EN-EL25 kullanıldığında)
  1. Kamera ve Görüntüleme Ürünleri Birliği (CIPA) standardı. Monitör modu için [ Yalnızca vizör ] seçildi. NIKKOR Z DX 16–50mm f/3.5-6.3 VR objektifle 23 °C /73,4 °F (±2 °C /3,6 °F ) sıcaklıkta aşağıdaki test koşullarında ölçülmüştür: her 30 saniyede bir varsayılan ayarlarla çekilen bir fotoğraf . "Çekim sayısı", tam şarjlı bir pil (EN-EL25a/EN-EL25) ile bir fotoğraf makinesine güç sağlamak için tam şarjlı bir taşınabilir şarj cihazı kullanılarak çekilebilecek çekim sayısıdır.
  2. Fotoğraf makinesi pilinin (EN-EL25a/EN-EL25) taşınabilir bir şarj cihazı kullanılarak tam şarjla kaç kez tamamen şarj edilebileceği.
  • Kullanıma ilişkin bilgi için taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen belgelere bakın.
  • Cihazı fotoğraf makinesine güç sağlamak veya fotoğraf makinesi pilini şarj etmek için kullanırken, taşınabilir şarj cihazıyla birlikte verilen iki C Tipi konektöre sahip bir USB kablosu kullanın.
  • Taşınabilir şarj cihazlarıyla ilgili güncel bilgiler üreticilerin web sitesinde mevcuttur. Kullanılabilirlik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir.