Taasesituse suum

Täiskaadrilises taasesituses kuvatavate fotode sissesuumimiseks vajutage X või J [ DX (24×16) ]-vormingus pilte saab suumida maksimaalselt ligikaudu 21× suure jaoks, 16× keskmise või 10× väikese jaoks.

Taasesituse suumi kasutamine

ToKirjeldus
Suumi sisse/välja suumi
  • Sissesuumimiseks vajutage nuppu X või kasutage venitusliigutusi.
  • Väljasuumimiseks vajutage W ( Q ) või kasutage pigistusliigutusi.

Suumisuhte muutmise ajal kuvatakse navigeerimisaken, kus hetkel nähtav ala on tähistatud kollase äärisega. Navigeerimisakna all olev riba näitab suumisuhet, muutudes roheliseks 1:1. Navigeerimisaken kaob mõne sekundi pärast ekraanilt.
Vaadake teisi pildialasidKasutage mitmikvalijat või libisemisliigutusi, et vaadata pildialasid, mida monitoril ei kuvata. Hoidke mitmikvalijat all, et kerida kiiresti teistele kaadri aladele.
Valige näodSuumimise ajal tuvastatud näod on navigeerimisaknas tähistatud valgete ääristega. Teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu või toksake ekraanil kuvatavat juhendit.
Vaata teisi piltePöörake põhikäsuvaliku nuppu, et vaadata sama asukohta teistel fotodel ilma suumisuhet muutmata (video valimine tühistab suumi). Saate vaadata ka teisi fotosid, puudutades ekraani allosas ikooni e või f .
Välju võtterežiimiVäljumiseks vajutage katiku vabastusnupp poolenisti alla või vajutage K nuppu.
Kuva menüüdMenüüde kuvamiseks vajutage nuppu G