HDMI-seadmetega ühendamine

Kaamerat saab ühendada telerite, salvestite ja muude HDMI-pistikutega seadmetega. Kasutage kolmanda osapoole HDMI-kaablit (tüüp D). Need esemed tuleb eraldi osta. Enne HDMI-kaabli ühendamist või lahtiühendamist lülitage kaamera alati välja.

1HDMI pistik kaameraga ühendamiseks
2HDMI-pistik välisseadmega ühendamiseks*
  1. Valige kaabel, mille pistikupesa vastab HDMI-seadme pistikule.

telerid

  • Pärast teleri häälestamist HDMI-sisendikanalile lülitage kaamera sisse ja vajutage nuppu K , et vaadata pilte teleriekraanil.
  • Heli taasesituse helitugevust saab reguleerida teleri nuppude abil. Kaamera juhtnuppe ei saa kasutada.
  • Kui kaamera on seotud nutiseadmega, milles töötab SnapBridge rakendus, saab seadet kasutada taasesituse kaugjuhtimiseks, kui kaamera on teleriga ühendatud. Üksikasju vaadake rakenduse SnapBridge võrguspikrist .

Salvestid

Kaamera saab salvestada videot otse ühendatud HDMI-salvestitesse. Kasutage HDMI-väljundi sätete reguleerimiseks seadistusmenüüs [ HDMI ]. Mõned salvestid alustavad ja lõpetavad salvestamise vastuseks kaamera juhtnuppudele.

Väljundi eraldusvõime

Valige HDMI-seadmesse väljastavate piltide vorming. Kui on valitud [ Auto ], valib kaamera automaatselt sobiva vormingu.

Täiustatud

Reguleerige HDMI-seadmega ühendamise sätteid.

VõimalusKirjeldus
[ Väljundvahemik ]RGB-videosignaali sisendvahemik erineb sõltuvalt HDMI-seadmest. [ Automaatne ], mis sobitab HDMI-seadme väljundvahemiku, on enamikus olukordades soovitatav. Kui kaamera ei suuda HDMI-seadme jaoks määrata õiget RGB-videosignaali väljundvahemikku, saate valida järgmiste valikute hulgast.
  • [ Piiratud ulatus ]: seadmete jaoks, mille RGB-videosignaali sisendvahemik on 16 kuni 235. Valige see suvand, kui märkate varjude detailide kadumist.
  • [ Täisvahemik ]: seadmete jaoks, mille RGB-videosignaali sisendvahemik on 0 kuni 255. Valige see suvand, kui märkate, et varjud on "välja pestud" või liiga heledad.
[ Väline salvestuse juhtimine ]Kui valite [ Sees ], saab kaamera juhtnuppe kasutada salvestamise alustamiseks ja peatamiseks, kui kaamera on HDMI kaudu ühendatud kolmanda osapoole salvestiga, mis toetab Atomos Open Protocoli.
  • Väline salvestusjuhtimine on saadaval Atomos SHOGUN , NINJA ja SUMO seeria monitoride salvestajatega. Seadme funktsioonide ja toimimise kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust tootjaga või vaadake salvestiga kaasasolevat dokumentatsiooni.
  • Kaamera ekraan lülitub automaatselt välja, kui suvandi Kohandatud sättega c3 [ Toite väljalülitamise viivitus ] > [ Ooterežiimi taimer ] valitud aeg läbi saab, lõpetades HDMI-väljundi. Kui salvestate videoid välisseadmesse, valige [ Standby timer ] ja valige [ No limit ] või oodatust pikem aeg.
  • Kui on valitud [ Sees ], kuvatakse kaamera ekraanil ikoon: ooterežiimis kuvatakse A , video salvestamise ajal B Salvestamise ajal kontrollige salvestit ja diktofoni ekraani, et veenduda, et materjali salvestatakse seadmesse.
  • Pange tähele, et [ Sees ] valimine võib häirida kaadrite edastamist seadmesse.

HDMI väljund puudub

Kui videokaadri suuruseks ja kiiruseks on seatud 1920 × 1080 120p, 1920 × 1080 100p või 1920 × 1080 aegluubis, pole HDMI-väljund saadaval.

Suumi

Kui suumite video salvestamise ajal ekraani sisse, kuvatakse salvestatavat videot HDMI-seadmetes vahekorras 1:1 (100%). Kui seate videosalvestuse ooterežiimis kaadri suuruseks 3840 × 2160 ja suumite ekraani sisse, on HDMI-seadmete kuva kaadrisuurus 1920 × 1080.