Funktsioonid, mis on saadaval püsivara "C" versiooniga 1.40

Kaamera “C” püsivara versiooniga 1.40 saadaolevaid uusi funktsioone kirjeldatakse allpool.

Elektrilise suumiga objektiivide tugi

Kohandatud seadete uued valikud: f7 ja g5 "Toitesuumi (PZ) nupu valikud"

[ Võimsussuumi (PZ) nupu valikud ] on lisatud kohandatud sätetena f7 ja g5. Reguleerige võimsussuumi sätteid.

ÜksusKirjeldus
[ Kasutage X / W nuppe ]Kui valitud on [ Sees ], saate elektrooniliselt sisse suumida, kui vajutate nuppu X , ja välja suumida, kui vajutate nuppu W (mootorsuum).
 • Kui kaameraga on ühendatud MC-N10 Remote Grip, saate suumida ka kaugjuhtimispuldi X ja W nuppudega, kui on valitud [ Sees ].
 • Kui kaameraga on ühendatud kaugjuhtimispult ML-L7, saate suumida ka kaugjuhtimispuldi nupuga + (telefoto) ja - nupuga (lainurk), kui valitud on [ Sees ].
[ Võimsuumi kiirus ]Saate valida kiiruse, millega objektiiv sisse ja välja suumib, kasutades nuppe, mis on määratud võimsussuumi rolliga, valides madalama kiiruse jaoks negatiivsed väärtused või kiirema kiiruse jaoks positiivsed väärtused.
 • Kohandatud seadistuses g5 [ Võimsusuumi (PZ) nupu valikud ] saate eraldi seadistada [ Eel/järelsalvestus ] ja [ Salvestamise ajal ].
 • Need valikud kehtivad ainult võimsussuumobjektiivide puhul.
 • Selle menüüelemendi lisamine muutis kohandatud seadistuse [ Highlight display ] arvu g5-lt g6-le.

Objektiivi müra

Suumi ajal objektiivist kostuv müra võib olla kuulda videomaterjalis. Kui märkate elektrilise suumi rolliga nuppude kasutamisel objektiivi müra, on soovitatav määrata kohandatud säte g5 [ Võimsuumi (PZ) nupu valikud ] > [ Võimsuumi kiirus ] > [ Salvestamise ajal ] aeglasemaks suumimiseks.

Kaamera töö helid

Kaamera nuppude suumimiseks vajutamisel tööhelid võivad olla videomaterjalis kuuldavad. Kui tunnete muret tööhelide pärast, kui kasutate võimsussuumi nuppe, soovitame suumimiseks kasutada järgmist.

 • Nutiseade, kuhu on installitud rakendus SnapBridge (sõltuvalt rakenduse SnapBridge versioonist ei pruugi võimsussuum olla saadaval)
 • ML-L7 kaugjuhtimispult
 • MC-N10 kaugjuhtimispult

Uus valik seadistusmenüüs: "Salvesta suumiasend (PZ-objektiivid)"

Seadistusmenüüsse on lisatud valik [ Save zoom position (PZ-objektiivid) ]. Kui on valitud [ Sees ], salvestab kaamera kaamera väljalülitamisel kehtiva suumiasendi ja taastab selle kaamera sisselülitamisel.

 • See valik kehtib ainult võimsussuumobjektiivide puhul.
 • Suumi asend lähtestatakse, kui objektiiv asendatakse erineva tootenimega objektiiviga.

Uus fookuskauguse indikaator võtteekraanil

Pildistamise näidikule on lisatud fookuskauguse indikaator. Kuvatakse ainult elektrilise suumiga objektiividega.

Uus valik seadistusmenüüs: " USB "

Seadistusmenüüsse on lisatud valik [ USB ]. Tänu sellele lisale saab NX MobileAir nutitelefoni rakendust kasutav iPhone nüüd USB kaabli kaudu ühendatud kaamerast pilte importida.

 • Valige arvutite või Android -seadmetega ühendamisel [ MTP/PTP ].
 • Valige [ iPhone ] ainult siis, kui ühendate iPhone'idega kolmanda osapoole USB-C Lightning-kaabli kaudu, et kasutada NX MobileAir (teavet ühilduvate USB-C -Lightningi kaablite kohta leiate NX MobileAiri veebispikrist).
 • Olenemata sellest, kas kaamera on iPhone ühendatud või mitte, keelab [ iPhone ] valimine allpool loetletud funktsioonid. Nendele funktsioonidele juurdepääsuks valige [ MTP/PTP ].
  • sisseehitatud kaamera võrgufunktsioonid
  • seadistusmenüü üksust [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • kaamera toitega varustamine või aku laadimine USB kaudu (samuti ei saa te kaamerale toidet anda ega akut laadida, kasutades valikulist laadimisadapterit)
 • Rakendus NX MobileAir on saadaval poodides Apple App Store ja Google Play .

MC-N10 Remote Gripi tugi

Ühilduvatele tarvikutele on lisatud MC-N10 Remote Grip. Kaameraga ühendatuna saab MC-N10 kasutada näiteks video salvestamiseks, pildistamiseks ja kaamera sätete reguleerimiseks. See on varustatud rosettiga, et kinnitada kolmanda osapoole kaameraseadmetega. Kui MC-N10 on ARRI-ühilduva rosetiadapteri abil muude tootjate kaameraseadmetele paigaldatud, saate kaamerat panoraamides hoida fookuses liikuvaid objekte, et jälgida nende liikumist või kasutada selle mugavalt paigutatud juhtnuppe, et reguleerida selliseid sätteid nagu säritus ja säritus. valge tasakaalu kaamerat puudutamata.