e1: välklambi sünkroonimiskiirus

  1. G nupp
  2. A sätete menüü

Valige välklambi sünkroonimiskiirus.

VõimalusKirjeldus
[ 1/200 s (automaatne FP) ]Automaatne FP kiire sünkroonimine on lubatud ühilduvate välklampidega ja teiste välklampide maksimaalseks sünkroonimiskiiruseks on seatud 1/200 s.
  • Kui kaamera näitab režiimis P või A säriajaks 1/200 s, aktiveeritakse automaatne FP kiire sünkroonimine, kui tegelik säriaeg on pikem kui 1/200 s. Kui välklamp toetab automaatset FP kiiret sünkroonimist, saab kaamera valida säriaegu kuni 1/4000 s.
  • Režiimis S või M saab kasutaja automaatset FP kiiret sünkroonimist toetavate välklampide kasutamisel valida säriaegu kuni 1/4000 s.
  • Režiimis S või M , kui katiku kiiruse valiku ketas on seatud asendisse X , seatakse säriajaks 1/200 s.
[ 1/200 s ]Välklambi sünkroonimiskiirus on seatud valitud väärtusele, mis võib olla vahemikus 1/200 kuni 1/60 s.
  • Režiimis S või M , kui säriaja ketas on seatud asendisse X , on säriaeg sama, mis sünkroonimiskiirus.
  • Režiimis S või M , kui säriaja ketas on seatud sünkroonimiskiirusest suuremale kiirusele, on säriaeg sama, mis sünkroonimiskiirus.
[ 1/160 s ]
[ 1/125 s ]
[ 1/100 s ]
[ 1/80 s ]
[ 1/60 s ]

Säriaja fikseerimine välgu sünkroonimiskiiruse piiranguga

Režiimides S ja M saab säriaja fikseerida kohandatud sätte e1 [ Välgu sünkroonimiskiirus ] jaoks valitud väärtusele, kui valite säriaja valiku X . Pildistuskuvale ilmub X (välgu sünkroonimise indikaator) koos välgu sünkroonimiskiirusega.

Automaatne FP kiire sünkroonimine

  • Automaatne FP kiire sünkroonimine võimaldab välku kasutada suurimal kaamera toetatud säriajal. Kui on valitud [ 1/200 s (Auto FP) ], lubab kaamera automaatselt automaatse FP kiire sünkroonimise välklambi sünkroonimiskiirusest kiirematel säriaegadel. See võimaldab valida maksimaalse ava teravussügavuse vähendamiseks isegi siis, kui objekt on eredas päikesevalguses tagantvalgustatud.

A Kohandatud sätted: kaamera seadete peenhäälestus