Kaasaskantavad laadijad (toitepangad)

Kaamera toiteks või kaamera aku laadimiseks saab kasutada kaasaskantavaid laadijaid. Järgmises tabelis on loetletud kaasaskantavad laadijad, mida on testitud ja kasutamiseks heaks kiidetud, koos ligikaudse võtete arvuga, millega saab teha, ja ligikaudse arvu, mitu korda saab kaamera akut iga seadmega laadida.

TootjaMudeli numberLaskude arv 1Tasude arv 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87W27908
  1. Camera and Imaging Products Association (CIPA) standard. [ Ainult pildiotsija ] on valitud monitorirežiimi jaoks. Mõõdetud 23 °C /73,4 °F (±2 °C /3,6 °F ) objektiiviga NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR järgmistes katsetingimustes: üks foto tehakse vaikeseadetega üks kord iga 30 sekundi järel . „Võtmete arv” on võtete arv, mida saab teha täislaetud kaasaskantava laadijaga, et varustada täislaetud akuga kaamerat ( EN-EL25 ).
  2. Kaamera aku ( EN-EL25 ) täislaadimise arv, kasutades kaasaskantavat laadijat täislaadimisel.
  • Kasutamise kohta vaadake kaasaskantava laadija dokumentatsiooni.
  • Kui kasutate seadet kaamera toiteks või kaamera aku laadimiseks, kasutage kaasaskantava laadijaga kaasas olevat kahe C-tüüpi pistikuga USB-kaablit.
  • Ajakohane teave kaasaskantavate laadijate kohta on saadaval tootjate veebisaidil. Saadavus võib olenevalt riigist või piirkonnast erineda.