ISO tundlikkuse seaded

  1. G nupp
  2. C pildistamise menüü

Reguleerige fotode automaatse ISO-tundlikkuse reguleerimise sätteid. Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine reguleerib ISO-tundlikkust automaatselt, kui optimaalset säritust ei ole võimalik saavutada kasutaja valitud väärtusega režiimides P , S , A ja M .

VõimalusKirjeldus
[ ISO tundlikkus ]Kuvatakse ISO tundlikkuse kettaga valitud ISO tundlikkus.
[ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ]

Tõstke esile [ Sees ] ja vajutage automaatse ISO-tundlikkuse juhtimise lubamiseks J Kui on valitud [ Off ], jääb ISO tundlikkus fikseerituks ISO tundlikkuse kettaga valitud väärtusele.

[ Maksimaalne tundlikkus ]

Valige automaatse ISO-tundlikkuse juhtimise ülempiir, et vältida selle liiga kõrgele tõstmist.

[ Maksimaalne tundlikkus c ]

Valige valikulise välklambiga tehtud fotode jaoks ISO-tundlikkuse ülempiir.

[ Minimaalne säriaeg ]

Valige säriaeg (1/4000 kuni 30 s), millest madalamal automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine rakendub, et vältida alasäritust režiimides P ja A. Kui on valitud [ Automaatne ], valib kaamera minimaalse säriaja objektiivi fookuskauguse alusel. Näiteks valib kaamera automaatselt pikemad minimaalsed säriajad, et vältida kaamera värinast põhjustatud hägusust, kui on kinnitatud pikk objektiiv.

  • Automaatse säriaja valiku valikute vaatamiseks tõstke esile [ Automaatne ] ja vajutage 2 . Automaatse säriaja valikut saab peenhäälestada, valides kiirema või aeglasema miinimumi. Kiireid sätteid saab kasutada hägususe vähendamiseks kiiresti liikuvate objektide pildistamisel.
  • Säriaeg võib langeda alla valitud miinimumi, kui optimaalset säritust ei ole võimalik saavutada suvandi [ Maksimaalne tundlikkus ] jaoks valitud ISO-tundlikkusega.
  • Kui automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine on lubatud, kuvatakse pildistamise ekraanil ISO AUTO . Kui tundlikkust muudetakse kasutaja valitud väärtusest, kuvatakse ekraanidel ISO-tundlikkus.

Automaatne ISO tundlikkuse juhtimine

  • Kui ISO-tundlikkuse kettaga valitud ISO-tundlikkus on suurem kui [ Maksimaalne tundlikkus ], siis kasutatakse ISO-tundlikkuse kettaga valitud väärtust maksimaalse tundlikkusena.
  • Välguga pildistamise ajal on säriaeg piiratud vahemikuga, mis on määratud suvandites Kohandatud sätted e1 [ Välgu sünkroonimiskiirus ] ja e2 [ Välgu säriaeg ].