Tarkvara

Kaameraga saab kasutada järgmist Nikoni tarkvara:

Arvuti tarkvara

Nikoni arvutitarkvara on saadaval Nikoni allalaadimiskeskuses. Kontrollige versiooni ja süsteeminõudeid ning laadige kindlasti alla uusim versioon.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • NX Studio * : vaadake ja redigeerige Nikoni digikaameratega tehtud fotosid ja videoid. Kasutage NX Studio tarkvara Nikoni ainulaadsetes NEF/NRW (RAW) vormingutes jäädvustatud fotode viimistlemiseks või teisendamiseks JPEG- või TIFF-vormingusse (RAW-töötlus). NX Studiot saab kasutada mitte ainult RAW-piltidega, vaid ka Nikoni digikaameraga jäädvustatud JPEG- ja TIFF-fotodega selliste ülesannete jaoks nagu toonikõverate redigeerimine ning heleduse ja kontrasti suurendamine.
    1. Olemasolevad kasutajad peaksid kindlasti alla laadima uusima versiooni, kuna varasemad versioonid ei pruugi kaamerast pilte alla laadida.
  • Juhtmeta saatja utiliit : juhtmevaba saatja utiliit on vajalik, kui kaamera ühendatakse võrku. Siduge kaamera arvutiga ja laadige pilte Wi-Fi kaudu alla.
  • Veebikaamera utiliit : moodul, mis võimaldab ühendada kaamera USB-kaabli abil arvutiga ja kasutada kaamerat veebikaamerana. Kui valite veebikonverentsi tarkvaras välise kaamera, kuvatakse „Webcam Utility”. Valige see veebikaamerana kasutamiseks. Kontrollige Nikoni allalaadimiskeskuse veebikaamera utiliidi lehte ühilduvate kaamerate, kasutuse, töökeskkonna ja ettevaatusabinõude kohta kasutamise ajal.

Nutitelefoni (tahvelarvuti) rakendused

SnapBridge : laadige fotosid ja videoid kaamerast juhtmevaba ühenduse kaudu nutiseadmesse alla.

  • SnapBridge'i rakendusi saab alla laadida Apple'i App Store® -ist või Google Play -st.
  • Värskeima SnapBridge'i rakenduste teabe saamiseks külastage Nikoni veebisaiti.