Nustatykite Picture Control

 1. G mygtukas
 2. C nuotraukų fotografavimo meniu

Pasirinkite vaizdo apdorojimo („Picture Control“) parinktis naujoms nuotraukoms, atsižvelgdami į sceną arba savo kūrybinius ketinimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Nustatyti vaizdo valdymą“, esantį „ i meniu“ (Nustatykite vaizdo valdymą ).

Vaizdo valdiklių keitimas iš meniu

Esami iš anksto nustatyti arba pasirinktiniai vaizdo valdikliai gali būti modifikuojami, kad atitiktų sceną arba vartotojo kūrybinius ketinimus.

 1. Pasirinkite vaizdo valdiklį.

  Pažymėkite norimą vaizdo valdymą sąraše Picture Control ir paspauskite 2 .
 2. Redaguokite pasirinktą vaizdo valdiklį.
  • Paspauskite 1 arba 3 , kad paryškintumėte nustatymus (Vaizdo valdymo nustatymai ). Paspauskite 4 arba 2 , kad pasirinktumėte reikšmę po 1, arba pasukite antrinių komandų ratuką, kad pasirinktumėte reikšmę 0,25 žingsniais.
  • Galimos parinktys skiriasi priklausomai nuo pasirinkto vaizdo valdiklio.
  • Norėdami greitai sureguliuoti subalansuoto [ Paryškinimo ], [ Vidutinės diapazono ryškinimo ] ir [ Aiškumo ] lygius, paryškinkite [ Greitas aštrumas ] ir paspauskite 4 arba 2 .
  • Norėdami atsisakyti bet kokių pakeitimų ir pradėti iš naujo nuo numatytųjų nustatymų, paspauskite mygtuką O
 3. Išsaugokite pakeitimus ir išeikite.
  Paspauskite J , kad išsaugotumėte pakeitimus.

i meniu

 • Norėdami i meniu pasirinkti Picture Controls, pažymėkite [ Set Picture Control ] ir paspauskite J .
 • Paspauskite 4 ir 2 , kad pasirinktumėte vaizdo valdymą, ir paspauskite 3 , kad būtų rodomi vaizdo valdymo parametrai. Ekrane galima peržiūrėti bet kokių pakeitimų poveikį.

[ Tvarkyti vaizdo valdymą ]

Esamų vaizdo valdiklių pakeitimus galima išsaugoti naudojant elementą [ Manage Picture Control ], esantį nuotraukų fotografavimo arba vaizdo įrašymo meniu, sukuriant pasirinktinius vaizdo valdiklius, kuriuos vėliau galima nukopijuoti į atminties kortelę ir naudoti suderinamoje programinėje įrangoje arba bendrinti tarp fotoaparatų. tas pats modelis.