Nešiojami įkrovikliai (galios bankai)

Nešiojamieji įkrovikliai gali būti naudojami fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti. Šioje lentelėje išvardyti nešiojamieji įkrovikliai, kurie buvo išbandyti ir patvirtinti naudoti, kartu su apytiksliu kadrų skaičiumi, kurį galima padaryti naudojant kiekvieną įrenginį, ir apytikslį skaičių kartų, kai fotoaparato akumuliatorius gali būti įkrautas naudojant kiekvieną įrenginį.

GamintojasModelio numerisŠūvių skaičius 1Mokesčių skaičius 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87Wapytiksliai 2840 kadrai (kai naudojamas EN-EL25a)
apytiksliai 2790 kadrų (kai naudojamas EN-EL25)
apytiksliai 6 kartų (kai naudojamas EN-EL25a)
apytiksliai 8 kartus (kai naudojamas EN-EL25)
  1. Kamerų ir vaizdo produktų asociacijos (CIPA) standartas. [ Tik vaizdo ieškiklis ] pasirinktas monitoriaus režimui. Išmatuota esant 23 °C / 73,4 °F (±2 °C /3,6 °F ) su NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR objektyvu šiomis bandymo sąlygomis: viena nuotrauka padaryta numatytaisiais nustatymais kartą per 30 s. . „Kadrų skaičius“ – tai kadrų skaičius, kurį galima padaryti naudojant visiškai įkrautą nešiojamąjį įkroviklį, kad būtų tiekiamas maitinimas fotoaparatui su visiškai įkrauta baterija (EN-EL25a/EN-EL25).
  2. Kiek kartų fotoaparato akumuliatorius (EN-EL25a/EN-EL25) gali būti visiškai įkrautas naudojant nešiojamąjį įkroviklį.
  • Informacijos apie naudojimą rasite kartu su nešiojamu įkrovikliu pateiktoje dokumentacijoje.
  • Naudokite USB kabelį su dviem C tipo jungtimis, tiekiamomis kartu su nešiojamu įkrovikliu, kai naudojate įrenginį fotoaparatui maitinti arba fotoaparato akumuliatoriui įkrauti.
  • Naujausią informaciją apie nešiojamus įkroviklius rasite gamintojų tinklalapyje. Prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo šalies ar regiono.