Bluetooth ir Wi-Fi (belaidis LAN)

Šis produktas yra kontroliuojamas pagal Jungtinių Valstijų eksporto administravimo reglamentus (EAR). Jungtinių Valstijų vyriausybės leidimo nereikia eksportuoti į kitas šalis, išskyrus šias šalis, kurioms šiuo metu taikomas embargas arba speciali kontrolė: Kuba, Iranas, Šiaurės Korėja, Sudanas ir Sirija (sąrašas gali keistis).

Kai kuriose šalyse ar regionuose belaidžių įrenginių naudojimas gali būti draudžiamas. Prieš naudodamiesi šio gaminio belaidžio ryšio funkcijomis už pirkimo šalies ribų, susisiekite su Nikon įgaliotuoju techninės priežiūros atstovu.

Šio įrenginio Bluetooth siųstuvas veikia 2,4 GHz dažnių juostoje.

Pastaba klientams JAV ir Kanadoje

Šis įrenginys atitinka FCC taisyklių ir inovacijų, mokslo ir ekonominės plėtros Kanados RSS be licencijų 15 dalį. Naudojimui taikomos šios dvi sąlygos: (1) šis įrenginys negali sukelti žalingų trukdžių ir (2) šis įrenginys turi priimti bet kokius gaunamus trikdžius, įskaitant trikdžius, kurie gali sukelti nepageidaujamą veikimą.

FCC ĮSPĖJIMAS

FCC reikalauja, kad vartotojas būtų įspėtas, kad bet kokie šio įrenginio pakeitimai ar modifikacijos, kurių aiškiai nepatvirtino Nikon Corporation, gali panaikinti vartotojo teisę naudoti įrangą.

FCC reikalavimo 15.407(c) laikymasis

Duomenų perdavimą visada inicijuoja programinė įranga, kuri perduodama per MAC, per skaitmeninę ir analoginę bazinę juostą ir galiausiai į RF lustą. MAC inicijuoja keletą specialių paketų. Tai yra vieninteliai būdai, kuriais skaitmeninė bazinės juostos dalis įjungs RF siųstuvą, kurį išjungia paketo pabaigoje. Todėl siųstuvas bus įjungtas tik tuo metu, kai bus siunčiamas vienas iš pirmiau minėtų paketų. Kitaip tariant, šis įrenginys automatiškai nutraukia perdavimą, jei nėra perduodamos informacijos arba sugenda.

Dažnio tolerancija: ±20 ppm

Yra modelių, kurie palaiko tik 2,4 GHz, arba modelių, palaikančių 2,4 GHz / 5 GHz. Guamo pardavimo modelis suderinamas tik su 2,4 GHz.

FCC radijo dažnio trukdžių pareiškimas

Pastaba: ši įranga buvo išbandyta ir nustatyta, kad ji atitinka B klasės skaitmeninio įrenginio apribojimus pagal FCC taisyklių 15 dalį. Šios ribos sukurtos siekiant užtikrinti pagrįstą apsaugą nuo žalingų trukdžių įrengiant gyvenamosiose patalpose. Ši įranga generuoja, naudoja ir gali skleisti radijo dažnių energiją ir, jei ji sumontuota ir naudojama ne pagal instrukcijas, gali sukelti žalingų radijo ryšio trikdžių. Tačiau nėra garantijos, kad tam tikrame įrengime nebus trikdžių. Jei ši įranga sukelia žalingus radijo ar televizijos signalų priėmimo trikdžius, kuriuos galima nustatyti išjungiant ir įjungiant įrangą, naudotojas raginamas pabandyti ištaisyti trikdžius viena ar keliomis iš šių priemonių:

 • Perorientuokite arba perkelkite priėmimo anteną.
 • Padidinkite atstumą tarp įrangos ir imtuvo.
 • Įjunkite įrangą į kitokios grandinės lizdą nei imtuvas.
 • Dėl pagalbos kreipkitės į pardavėją arba patyrusį radijo/televizijos techniką.

Bendra vieta

Šis siųstuvas neturi būti vienoje vietoje arba naudojamas kartu su jokia kita antena ar siųstuvu.

Nikon Inc., 1300 Walt Whitman Road, Melville, Niujorkas 11747-3064, JAV
Tel.: 631-547-4200

FCC/ISED RF poveikio pareiškimas

Turimi moksliniai įrodymai neparodo, kad naudojant mažos galios belaidžius įrenginius yra kokių nors sveikatos problemų. Tačiau nėra įrodymų, kad šie mažos galios belaidžiai įrenginiai yra visiškai saugūs. Mažos galios belaidžiai įrenginiai skleidžia žemo lygio radijo dažnių energiją (RF) mikrobangų diapazone. Kadangi didelis radijo dažnių lygis gali turėti įtakos sveikatai (kaitinant audinius), žemo lygio radijo dažnis, kuris nesukelia šildymo poveikio, nesukelia žinomo neigiamo poveikio sveikatai. Daugelyje žemo lygio RD poveikio tyrimų nebuvo nustatytas joks biologinis poveikis. Kai kurie tyrimai rodo, kad gali atsirasti tam tikras biologinis poveikis, tačiau tokie atradimai nebuvo patvirtinti papildomais tyrimais. Šis gaminys buvo išbandytas ir nustatyta, kad jis atitinka FCC/ISED spinduliuotės poveikio ribas, nustatytas nekontroliuojamai aplinkai, ir atitinka FCC radijo dažnio (RF) poveikio gaires ir ISED radijo dažnio (RF) poveikio taisyklių RSS-102. Žr. SAR bandymo ataskaitą, kuri buvo įkelta į FCC svetainę.

Atitiktis RSS-247 2 leidimui §6.4

Duomenų perdavimą visada inicijuoja programinė įranga, kuri perduodama per MAC, per skaitmeninę ir analoginę bazinę juostą ir galiausiai į RF lustą. MAC inicijuoja keletą specialių paketų. Tai yra vieninteliai būdai, kuriais skaitmeninė bazinės juostos dalis įjungs RF siųstuvą, kurį išjungia paketo pabaigoje. Todėl siųstuvas bus įjungtas tik tuo metu, kai bus siunčiamas vienas iš pirmiau minėtų paketų. Kitaip tariant, šis įrenginys automatiškai nutraukia perdavimą, jei nėra perduodamos informacijos arba sugenda.

Pranešimas klientams Kanadoje

Tik patalpose (5150-5350MHz).

Pastaba klientams Europoje ir šalyse, atitinkančiose Radijo įrangos direktyvą

Šiuo dokumentu Nikon Corporation pareiškia, kad Z fc tipo radijo įranga atitinka Direktyvą 2014/53/ES.

Visus ES atitikties deklaracijų tekstus galima rasti šiais interneto adresais:
https://imaging.nikon.com/support/pdf/DoC_N2016.pdf

Bevielis internetas

 • Veikimo dažnis:
  • 2412–2462 MHz (11 kanalas; Afrika, Azija, Bolivija, Europa ir Okeanija)
  • 2412–2462 MHz (11 kanalas), 5180–5825 MHz ( 5180–5580 MHz, 5660–5700 MHz ir 5745–5825 MHz) (JAV, Kanada, Meksika)
  • 2412–2462 MHz (11 kanalas), 5180–5805 MHz ( 5180–5320 MHz ir 5745–5805 MHz) (kitose Amerikos šalyse)
 • Didžiausia išėjimo galia (EIRP):
  • 2,4 GHz dažnių juosta: 8,1 dBm
  • 5 GHz dažnių juosta: 7,9 dBm (Amerikos šalyse)

Bluetooth

 • Veikimo dažnis:
  • Bluetooth: 2402–2480 MHz
  • Bluetooth Low Energy: 2402–2480 MHz
 • Didžiausia išėjimo galia (EIRP):
  • Bluetooth: 2,6 dBm
  • „Bluetooth“ mažos energijos kiekis: 1,1 dBm

Pranešimas klientams Singapūre

Šis prietaisas atitinka radijo dažnių reglamentus. Sertifikavimo etikečių, nepriklijuotų prie įrenginio, turinys pateikiamas toliau.

Pranešimas klientams Nigerijoje

Pranešimas klientams Tailande

Saugumas

Nors vienas iš šio gaminio pranašumų yra tai, kad jis leidžia kitiems laisvai prisijungti, kad būtų galima belaidžiu būdu keistis duomenimis bet kurioje jo veikimo zonoje, jei saugumas neįjungtas, gali nutikti:

 • Duomenų vagystė: kenkėjiškos trečiosios šalys gali perimti belaidžius ryšius, kad pavogtų vartotojo ID, slaptažodžius ir kitą asmeninę informaciją.
 • Neteisėta prieiga: neįgalioti vartotojai gali gauti prieigą prie tinklo ir keisti duomenis ar atlikti kitus kenkėjiškus veiksmus. Atminkite, kad dėl belaidžių tinklų konstrukcijos specializuotos atakos gali leisti neleistiną prieigą, net kai įjungta sauga.
 • Nesaugūs tinklai: prisijungus prie atvirų tinklų gali būti neteisėta prieiga. Naudokite tik saugius tinklus.

Atitikties ženklinimas

Kai kurią informaciją, susijusią su standartais, kuriuos atitinka fotoaparatas, galima peržiūrėti naudojant sąrankos meniu parinktį [ Atitikties žymėjimas ].

Sertifikatai