Funkcijos, pasiekiamos naudojant „C“ programinės įrangos versiją 1.40

Toliau aprašomos naujos funkcijos, pasiekiamos naudojant fotoaparato „C“ programinės įrangos versiją 1.40.

Priartinimo objektyvų palaikymas

Naujos pasirinktinių nustatymų parinktys: f7 ir g5 „Mastelio keitimo (PZ) mygtuko parinktys“

[ Maitinimo (PZ) mygtuko parinktys ] buvo pridėtos kaip pasirinktiniai nustatymai f7 ir g5. Sureguliuokite galingo priartinimo nustatymus.

Prekėapibūdinimas
[ Naudokite X / W mygtukus ]Jei pasirinkta [ On ], galite elektroniniu būdu priartinti, laikydami mygtuką X , ir tolinti, kai paspausite mygtuką W (elektrinis priartinimas).
 • Jei nuotolinio valdymo pultas MC-N10 yra prijungtas prie fotoaparato, taip pat galite priartinti nuotolinio rankenos mygtukais X ir W , kai pasirenkate [ On ].
 • Jei ML-L7 nuotolinio valdymo pultas yra prijungtas prie fotoaparato, taip pat galite priartinti nuotolinio valdymo pulto mygtuku + (telefoto) ir - mygtukais (plataus kampo), kai pasirenkate [ On ].
[ Galingas priartinimo greitis ]Galite pasirinkti greitį, kuriuo objektyvas priartina ir tolina, naudodami mygtukus, priskirtus galingo priartinimo vaidmeniui, pasirinkdami neigiamas reikšmes lėtesniam greičiui arba teigiamas didesnei.
 • Pasirinktiniame nustatyme g5 [ Power Zoom (PZ) mygtuko parinktys ] galite atskirai nustatyti [ Išankstinis / po įrašymo ] ir [ Įrašymo metu ].
 • Šios parinktys taikomos tik naudojant galingus priartinimo objektyvus.
 • Pridėjus šį meniu elementą, pasirinktinio nustatymo [ Highlight display ] skaičius pasikeitė iš g5 į g6.

Objektyvo triukšmas

Vaizdo įraše gali būti girdimas triukšmas, sklindantis iš objektyvo priartinimo metu. Jei pastebėjote objektyvo triukšmą, kai naudojate mygtukus, priskirtus elektrinio priartinimo vaidmeniui, rekomenduojame nustatyti tinkintą nustatymą g5 [ Maitinimo priartinimo (PZ) mygtuko parinktys ] > [ Elektrinio priartinimo greitis ] > [ Įrašymo metu ], kad priartinimas būtų mažesnis.

Kameros veikimo garsai

Vaizdo įraše gali būti girdimi veikimo garsai, kai paspaudžiant fotoaparato mygtukus, kad padidintumėte mastelį. Jei nerimaujate dėl veikimo garsų, kai naudojate galingo priartinimo mygtukus, priartinimui rekomenduojame naudoti toliau nurodytus veiksmus.

 • Išmanusis įrenginys, kuriame įdiegta programa SnapBridge (priklausomai nuo SnapBridge programos versijos, galios priartinimo funkcija gali būti nepasiekiama)
 • ML-L7 nuotolinio valdymo pultas
 • MC-N10 nuotolinio valdymo rankena

Nauja sąrankos meniu parinktis: „Išsaugoti priartinimo padėtį (PZ objektyvai)“

Į sąrankos meniu buvo įtraukta parinktis [ Išsaugoti priartinimo padėtį (PZ objektyvai) ]. Jei pasirinkta [ On ], fotoaparatas išsaugos mastelio keitimo padėtį, galiojančią, kai fotoaparatas išjungiamas, ir atkurs ją įjungus.

 • Ši parinktis taikoma tik naudojant elektrinio priartinimo objektyvus.
 • Priartinimo padėtis nustatoma iš naujo, jei objektyvas pakeičiamas kitu gaminio pavadinimu.

Naujas židinio nuotolio indikatorius fotografavimo ekrane

Fotografavimo ekrane buvo pridėtas židinio nuotolio indikatorius. Rodomas tik su galingo priartinimo objektyvais.

Nauja sąrankos meniu parinktis: „ USB “

[ USB ] parinktis buvo įtraukta į sąrankos meniu. Su šiuo papildymu, iPhone , kuriame veikia NX MobileAir išmaniojo telefono programa, dabar galima importuoti nuotraukas iš fotoaparato, prijungto per USB kabelį.

 • Kai jungiatės prie kompiuterių arba Android įrenginių, pasirinkite [ MTP/PTP ].
 • Pasirinkite [ iPhone ] tik tada, kai jungiatės prie iPhone per trečiosios šalies USB-C to Lightning laidą, kad galėtumėte naudoti NX MobileAir (informacijos apie suderinamus USB-C su Lightning laidus žr. internetiniame NX MobileAir žinyne).
 • Nesvarbu, ar fotoaparatas prijungtas prie iPhone , ar ne, pasirinkus [ iPhone ] bus išjungtos toliau išvardytos funkcijos. Norėdami pasiekti šias funkcijas, pasirinkite [ MTP/PTP ].
  • integruotos kameros tinklo funkcijos
  • sąrankos meniu elementą [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • tiekti maitinimą fotoaparatui arba įkrauti bateriją per USB (taip pat negalėsite tiekti maitinimo į fotoaparatą arba įkrauti akumuliatoriaus naudodami pasirenkamą įkrovimo kintamosios srovės adapterį)
 • Programėlę NX MobileAir galite įsigyti iš Apple App Store ir Google Play .

MC-N10 Remote Grip palaikymas

MC-N10 Remote Grip buvo pridėtas prie suderinamų priedų. Prijungtas prie fotoaparato, MC-N10 gali būti naudojamas tokioms užduotims kaip vaizdo įrašymas, fotografavimas ir fotoaparato nustatymų reguliavimas. Jame yra rozetė, skirta pritvirtinti prie trečiųjų šalių fotoaparatų įrangos. Kai MC-N10 yra pritvirtintas prie trečiosios šalies fotoaparato įrangos per su ARRI suderinamą rozetės adapterį, galite sufokusuoti judančius objektus, o fotoaparatą galite stebėti jų judėjimą, arba naudoti patogiai išdėstytus valdiklius, kad galėtumėte reguliuoti nustatymus, pvz., ekspoziciją ir baltos spalvos balansą neliesdami fotoaparato.