Programinė įranga

Su fotoaparatu galima naudoti šią Nikon programinę įrangą:

Kompiuterio programinė įranga

„Nikon“ kompiuterio programinę įrangą galite įsigyti „Nikon“ atsisiuntimo centre. Patikrinkite versiją ir sistemos reikalavimus ir būtinai atsisiųskite naujausią versiją.
https://downloadcenter.nikonimglib.com/

  • NX Studio* : peržiūrėkite ir redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus Nikon skaitmeniniais fotoaparatais. Naudodami NX Studio programinę įrangą sureguliuokite nuotraukas, darytas Nikon unikaliais NEF/NRW (RAW) formatais arba konvertuokite į JPEG arba TIFF (RAW apdorojimas). NX Studio galima naudoti ne tik su RAW nuotraukomis, bet ir su JPEG ir TIFF nuotraukomis, nufotografuotomis Nikon skaitmeniniais fotoaparatais, atliekant tokias užduotis kaip tonų kreivių redagavimas ir ryškumo bei kontrasto didinimas.
    1. Esami vartotojai turėtų būtinai atsisiųsti naujausią versiją, nes ankstesnėse versijose gali nepavykti atsisiųsti nuotraukų iš fotoaparato.
  • Belaidžio siųstuvo paslaugų programa : belaidžio siųstuvo paslaugų programa reikalinga, jei fotoaparatas turi būti prijungtas prie tinklo. Susiekite fotoaparatą su kompiuteriu ir atsisiųskite nuotraukas per Wi-Fi.
  • Webcam Utility : modulis, leidžiantis prijungti fotoaparatą prie kompiuterio USB kabeliu ir naudoti kamerą kaip internetinę kamerą. Kai žiniatinklio konferencijų programinėje įrangoje pasirenkate išorinę kamerą, rodoma „Webcam Utility“. Pasirinkite jį, kad galėtumėte naudoti kaip internetinę kamerą. „Nikon“ atsisiuntimo centro žiniatinklio kameros paslaugų puslapyje ieškokite suderinamų fotoaparatų, naudojimo, veikimo aplinkos ir atsargumo priemonių naudojant.

Išmaniųjų telefonų (planšetinių kompiuterių) programėlės

SnapBridge : atsisiųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato į išmanųjį įrenginį belaidžiu ryšiu.

  • SnapBridge programas galima atsisiųsti iš Apple App Store® arba Google Play .
  • Apsilankykite „Nikon“ svetainėje, kad gautumėte naujausios informacijos apie „SnapBridge“ programas.