Zibspuldzes vadība

  1. G poga
  2. C fotoattēlu uzņemšanas izvēlne

Pielāgojiet iestatījumus bezvadu tālvadības zibspuldzēm vai papildu zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas.

  • Informāciju par iestatījumu pielāgošanu papildu zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas, skatiet sadaļā “Fotogrāfija ar zibspuldzi kamerā” (Fotografēšana ar zibspuldzi kamerā ).
  • Informāciju par bezvadu tālvadības zibspuldzes ierīču iestatījumu pielāgošanu skatiet sadaļā “Fotogrāfija ar tālvadības zibspuldzi” (Fotografēšana ar tālvadības zibspuldzi ).

Zibspuldzes vadības režīms

Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu un zibspuldzes līmeni un pielāgojiet citus iestatījumus SB-500, SB-400 vai SB-300 zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas.

  • Iestatījumus citām zibspuldzēm, izņemot SB-500, SB-400 un SB-300, var pielāgot, tikai izmantojot zibspuldzes vadības ierīces.
OpcijaApraksts
[ TTL ]Zibspuldzes jauda tiek pielāgota automātiski, reaģējot uz fotografēšanas apstākļiem.
[ Rokasgrāmata ]Manuāli izvēlieties zibspuldzes līmeni.

Bezvadu zibspuldzes iespējas

Pielāgojiet iestatījumus vairāku tālvadības zibspuldzes vienlaicīgai bezvadu vadībai. Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja kamerai ir uzstādīta SB-500 zibspuldze.

OpcijaApraksts
Y[ Optiskais AWL ]Tālvadības zibspuldzes tiek vadītas, izmantojot zemas intensitātes zibspuldzes, ko izstaro galvenā zibspuldze (Tālvadības zibspuldzes vadība ).
[ Izslēgts ]Fotografēšana ar tālvadības zibspuldzi ir atspējota.

Grupas zibspuldzes iespējas

Iestatiet zibspuldzes opcijas katrai grupai, fotografējot ar attālo zibspuldzi, izmantojot papildu zibspuldzi (Fotografēšana ar tālvadības zibspuldzi ). Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja kamerai ir uzstādīta SB-500 zibspuldze.