Pārnēsājami lādētāji (barošanas bankas)

Pārnēsājamos lādētājus var izmantot, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru. Nākamajā tabulā ir norādīti pārnēsājamie lādētāji, kas ir pārbaudīti un apstiprināti lietošanai, kā arī aptuvenais uzņemamo uzņēmumu skaits un aptuvenais kameras akumulatora uzlādes reižu skaits, izmantojot katru ierīci.

RažotājsModeļa numursŠāvienu skaits 1Maksas skaits 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87W27908
  1. Kameras un attēlveidošanas produktu asociācijas (CIPA) standarts. Monitora režīmam atlasīts [ Tikai skatu meklētājs ]. Mērīts 23 °C /73,4 °F (±2 °C /3,6 °F ) ar NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR objektīvu šādos testa apstākļos: viena fotogrāfija uzņemta noklusējuma iestatījumos reizi 30 s. . “Katru skaits” ir to uzņēmumu skaits, ko var uzņemt, izmantojot pilnībā uzlādētu portatīvo lādētāju, lai nodrošinātu enerģiju kamerai ar pilnībā uzlādētu akumulatoru (EN-EL25).
  2. Kameras akumulatoru (EN-EL25) var pilnībā uzlādēt, izmantojot portatīvo lādētāju ar pilnu uzlādi.
  • Informāciju par lietošanu skatiet portatīvajam lādētājam pievienotajā dokumentācijā.
  • Izmantojot ierīci, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru, izmantojiet USB kabeli ar diviem C tipa savienotājiem, kas tiek piegādāti kopā ar portatīvo lādētāju.
  • Jaunākā informācija par pārnēsājamiem lādētājiem ir pieejama ražotāju tīmekļa vietnē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.