Funkcijas, kas pieejamas ar “C” programmaparatūras versiju 1.40

Jaunās funkcijas, kas pieejamas ar kameras “C” programmaparatūras versiju 1.40, ir aprakstītas tālāk.

Atbalsts jaudas tālummaiņas objektīviem

Jaunas pielāgoto iestatījumu opcijas: f7 un g5 “Pogas barošanas tālummaiņas (PZ) opcijas”

[ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogas opcijas ] ir pievienotas kā pielāgotie iestatījumi f7 un g5. Pielāgojiet jaudas tālummaiņas iestatījumus.

LietaApraksts
[ Izmantojiet X / W pogas ]Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], varat tuvināt elektroniski, turot nospiestu pogu X , un tālināt, turot nospiestu pogu W (jaudiskā tālummaiņa).
 • Ja kamerai ir pievienots tālvadības rokturis MC-N10 , varat arī tuvināt, izmantojot tālvadības roktura X un W pogas, kad ir atlasīts [ Ieslēgts ].
 • Ja tālvadības pults ML-L7 ir pievienota kamerai, varat arī tuvināt, izmantojot tālvadības pults pogu + (telefoto) un - pogu (platleņķa), kad ir atlasīts [ Ieslēgts ].
[ Jaudas tālummaiņas ātrums ]Varat izvēlēties ātrumu, ar kādu objektīvs tuvina un tālina, izmantojot pogas, kurām piešķirta jaudas tālummaiņas loma, atlasot negatīvas vērtības lēnākam ātrumam vai pozitīvas vērtības lielākam ātrumam.
 • Pielāgotajā iestatījumā g5 [ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogas opcijas ] varat iestatīt atsevišķi [ Iepriekš/pēc ierakstīšanas ] un [ Ierakstīšanas laikā ].
 • Šīs opcijas attiecas tikai uz jaudas tālummaiņas objektīviem.
 • Šī izvēlnes elementa pievienošana ir mainījusi pielāgotā iestatījuma [ Highlight display ] numuru no g5 uz g6.

Objektīva troksnis

Videomateriālā var būt dzirdams objektīva troksnis tālummaiņas laikā. Ja pamanāt objektīva troksni, kad izmantojat pogas, kurām piešķirta jaudas tālummaiņas loma, ieteicams iestatīt pielāgoto iestatījumu g5 [ Jaudas tālummaiņas (PZ) pogas opcijas ] > [ Jaudas tālummaiņas ātrums ] > [ Ierakstīšanas laikā ], lai samazinātu tālummaiņas ātrumu.

Kameras darbības skaņas

Videomateriālā var būt dzirdamas darbības skaņas, kad tiek nospiestas kameras pogas, lai tuvinātu. Ja uztraucaties par darbības skaņām, izmantojot jaudas tālummaiņas pogas, mēs iesakām izmantot tālāk norādīto, lai tuvinātu.

 • Viedierīce ar instalētu lietotni SnapBridge (jaudiskās tālummaiņas darbība var nebūt pieejama atkarībā no lietotnes SnapBridge versijas)
 • ML-L7 tālvadības pults
 • MC-N10 tālvadības rokturis

Jauna opcija iestatīšanas izvēlnē: “Saglabāt tālummaiņas pozīciju (PZ objektīvi)”

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ Saglabāt tālummaiņas pozīciju (PZ objektīvi) ]. Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], kamera saglabās spēkā esošo tālummaiņas pozīciju, kad kamera tiek izslēgta, un atjaunos to, kad kamera tiks ieslēgta.

 • Šī opcija attiecas tikai uz jaudas tālummaiņas objektīviem.
 • Tālummaiņas pozīcija tiek atiestatīta, ja objektīvs tiek aizstāts ar objektīvu ar citu produkta nosaukumu.

Jauns fokusa attāluma indikators uzņemšanas displejā

Fotografēšanas displejam ir pievienots fokusa attāluma indikators. Tiek rādīts tikai ar jaudas tālummaiņas objektīviem.

Jauna iestatīšanas izvēlnes opcija: “ USB ”

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ USB ]. Izmantojot šo papildinājumu, iPhone , kurā darbojas viedtālruņa lietotne NX MobileAir, tagad var importēt attēlus no kameras, kas pievienota, izmantojot USB kabeli.

 • Atlasiet [ MTP/PTP ], kad veidojat savienojumu ar datoriem vai Android ierīcēm.
 • Atlasiet [ iPhone ] tikai tad, kad savienojat ar iPhone, izmantojot trešās puses USB-C to Lightning kabeli, lai izmantotu NX MobileAir (informāciju par saderīgajiem USB-C līdz Lightning kabeļiem skatiet NX MobileAir tiešsaistes palīdzībā).
 • Neatkarīgi no tā, vai kamera ir vai nav pievienota iPhone , atlasot [ iPhone ], tiks atspējotas tālāk norādītās funkcijas. Lai piekļūtu šīm funkcijām, izvēlieties [ MTP/PTP ].
  • iebūvētās kameras tīkla funkcijas
  • iestatīšanas izvēlnes vienumu [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • kameras barošana vai akumulatora uzlāde, izmantojot USB (jūs arī nevarēsit nodrošināt kameras strāvu vai uzlādēt akumulatoru, izmantojot papildu uzlādes maiņstrāvas adapteri)
 • Lietotne NX MobileAir ir pieejama Apple App Store un Google Play .

Atbalsts MC-N10 Remote Grip

MC-N10 Remote Grip ir pievienots saderīgiem piederumiem. Kad tas ir pievienots kamerai, MC-N10 var izmantot tādiem uzdevumiem kā video ierakstīšana, fotografēšana un kameras iestatījumu pielāgošana. Tas ir aprīkots ar rozeti pievienošanai trešās puses kameru aprīkojumam. Ja kamera MC-N10 ir uzstādīta trešās puses kameras aprīkojumā, izmantojot ar ARRI saderīgu rozetes adapteri, varat saglabāt kustīgu objektu fokusā, panoramējot kameru, lai izsekotu to kustībai, vai izmantot tās ērti novietotās vadības ierīces, lai pielāgotu iestatījumus, piemēram, ekspozīciju un baltā balansu, nepieskaroties kamerai.