Prenosné nabíjačky (powerbanky)

Na napájanie fotoaparátu alebo nabíjanie batérie fotoaparátu je možné použiť prenosné nabíjačky. Nasledujúca tabuľka obsahuje zoznam prenosných nabíjačiek, ktoré boli testované a schválené na používanie, spolu s približným počtom záberov, ktoré je možné nasnímať, a približným počtom nabití batérie fotoaparátu pomocou jednotlivých zariadení.

VýrobcaČíslo modeluPočet výstrelov 1Počet poplatkov 2
AnkerPowerCore III Elite 25600 87WPribližne. 2780 záberov (pri použití EN-EL25a)
Približne. 2750 záberov (pri použití EN-EL25)
Približne. 6-krát (pri použití EN-EL25a)
Približne. 8-krát (pri použití EN-EL25)
  1. Štandard združenia CIPA (Camera and Imaging Products Association). Merané pri 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) s objektívom NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR za nasledujúcich testovacích podmienok: jedna fotografia zhotovená pri predvolených nastaveniach každých 30 s . „Počet záberov“ je počet záberov, ktoré je možné nasnímať pomocou plne nabitej prenosnej nabíjačky na napájanie fotoaparátu s plne nabitou batériou (EN-EL25a/EN-EL25).
  2. Počet, koľkokrát je možné úplne nabiť batériu fotoaparátu (EN-EL25a/EN-EL25) pomocou prenosnej nabíjačky pri plnom nabití.
  • Informácie o používaní nájdete v dokumentácii dodanej s prenosnou nabíjačkou.
  • Ak používate zariadenie na napájanie fotoaparátu alebo nabíjanie batérie fotoaparátu, použite kábel USB s dvoma konektormi typu C dodaný s prenosnou nabíjačkou.
  • Aktuálne informácie o prenosných nabíjačkách sú dostupné na stránkach výrobcov. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu.