Ładowarki przenośne (power banki)

Ładowarek przenośnych można używać do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu. W poniższej tabeli wymieniono przenośne ładowarki, które zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku, wraz z przybliżoną liczbą zdjęć, które można wykonać, oraz przybliżoną liczbą ładowań akumulatora aparatu przy użyciu każdego urządzenia.

ProducentNumer modeluLiczba strzałów 1Liczba opłat 2
KotwicaPowerCore III Elite 25600 87W27908
  1. Norma stowarzyszenia Camera and Imaging Products Association (CIPA). [ Tylko wizjer ] wybrane dla trybu monitora. Zmierzono w temperaturze 23° C (±2° C ) przy użyciu obiektywu NIKKOR Z DX 16–50mm f/3,5-6,3 VR w następujących warunkach testowych: jedno zdjęcie robione przy ustawieniach domyślnych co 30 s . „Liczba zdjęć” to liczba zdjęć, które można wykonać przy użyciu w pełni naładowanej przenośnej ładowarki do zasilania aparatu z całkowicie naładowanym akumulatorem (EN-EL25).
  2. Liczba pełnych naładowań akumulatora aparatu (EN-EL25) za pomocą przenośnej ładowarki przy pełnym naładowaniu.
  • Informacje dotyczące użytkowania znajdują się w dokumentacji dostarczonej z przenośną ładowarką.
  • Używaj kabla USB z dwoma złączami typu C, dostarczonego z przenośną ładowarką, gdy używasz urządzenia do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu.
  • Aktualne informacje na temat przenośnych ładowarek dostępne są na stronach internetowych producentów. Dostępność może się różnić w zależności od kraju lub regionu.