Przenośne ładowarki (power banki)

Do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu można używać ładowarek przenośnych. Poniższa tabela zawiera listę ładowarek przenośnych, które zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku, wraz z przybliżoną liczbą zdjęć, które można wykonać, oraz przybliżoną liczbą ładowań akumulatora aparatu przy użyciu każdego urządzenia.

ProducentNumer modeluLiczba strzałów 1Liczba ładunków 2
KotwicaPowerCore III Elite 25600 87 W27908
  1. Standard stowarzyszenia Camera and Imaging Products Association (CIPA). [ Tylko wizjer ] wybrane dla trybu monitora. Pomiar w temperaturze 23 °C /73,4°F (±2 °C /3,6 °F ) za pomocą obiektywu NIKKOR Z DX 16–50 mm f/3,5–6,3 VR w następujących warunkach testowych: jedno zdjęcie wykonywane przy ustawieniach domyślnych co 30 s . „Liczba zdjęć” to liczba zdjęć, które można wykonać przy użyciu w pełni naładowanej przenośnej ładowarki w celu zasilania aparatu z całkowicie naładowanym akumulatorem ( EN-EL25 ).
  2. Ile razy akumulator aparatu ( EN-EL25 ) może być w pełni naładowany przy użyciu przenośnej ładowarki w pełni naładowanej.
  • Zapoznaj się z dokumentacją dostarczoną z przenośną ładowarką, aby uzyskać informacje na temat użytkowania.
  • Używając urządzenia do zasilania aparatu lub ładowania akumulatora aparatu, użyj kabla USB z dwoma złączami Type-C dostarczonego z przenośną ładowarką.
  • Aktualne informacje na temat ładowarek przenośnych dostępne są na stronach internetowych producentów. Dostępność może się różnić w zależności od kraju lub regionu.